لطفا قبل از ارسال پیام سوالات متداول را مطالعه فرمایید.

سوالات متداول مشتریان

دوام و ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است؟

دوام و ماندگاری میکروبلیدینگ به این بستگی دارد که چه رنگی برای هاشور ابرو دائمی انتخاب می کنید و نوع پوست شما به چه صورت است ( خشک، معمولی، چرب).

اگر پوست شما چرب باشد دوام و ماندگاری آن کمتر است زیرا چربی که در سطح پوست ترشح می شود باعث کمرنگ شدن رنگ میکروبلیدینگ می شود. هم چنین رنگ های برندی که استفاده می شود تاثیر زیادی در دوام میکروبلیدینگ دارد. ولی در حالت معمول بین ۱تا ۱٫۵ سال ماندگاری دارد.

آیا میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ درد دارد؟

نمی توان گفت اصلا درد ندارد ولی با استفاده از بی حس کننده های موضعی می توان از درد آن کم کرد و تقریبا بدون درد باشد.

بهترین روش برای قرینه سازی ابروهای چه روشی است؟

میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ با استفاده از نرم افزار قرینه سازی و خط کش مخصوص قرینه سازی ابرو

تفاوت تاتو و میکروپیگمنتیشن چیست؟

در اینست که رنگ هایی که در هاشور و تاتو استفاده می شود امکان آسیب رسانی به پوست و حساسیت به آن را دارد و تفاوت آن با میکروپیگمنتیشن در اینست که رنگی که استفاده می شود امکان حساسیت به آن بسیار کم است و اگر در صورت لزوم خواستید رنگ بکار رفته را پاک کنید می توانید با روش پاک کننده مخصوص لیزر پاک کنید و همچنین به دلیل جدا بودن دستگاه میکروپیگمنتیشن امکان انتقال بیماری به فرد دیگری نسبت به تاتو بسیار کمتر است.

چند جلسه ترمیم بعد از کار نیاز دارد؟

در حالت معمول یک جلسه و گاهی هم اصلا ترمیم نیاز ندارد ولی در صورت داشتن شرایط زیر به دفعات بیشتری برای ترمیم نیاز خواهید داشت:
کسانی که مشکل خود ایمنی و یا رنگپذیری پوست دارند، مانند : بیماری دیابت ، مصرف داروهای آرامبخش و اعصاب، افرادی که مشروبات الکلی زیاد مصرف میکنند، افراد سیگاری، دوران قاعدگی، چرب کردن زیاد از حد ، خشک نگه داشتن زیاد از حد ، حمام رفتن قبل از موعد گفته شده توسط پیگمنتر، رقیق بودن خون

آیا بعد گذشت مدتی تاتو به رنگ قرمز و سبز و بنفش و آبی در نمی آید؟

قرمز و سبز و آبی و بنفش شدن کار به رنگ مورد استفاده و تخصص رنگ شناسی و پوست شناسی پیگمنتر مربوط می‌شود که در کارهای ما چون از رنگهای برندهای معتبر و تخصص کافی در کار استفاده می‌شود این اتفاقات نمی افتد.

آیا میکروبلیدینگ و یا میکروپیگمنتیشن باعث ریزش موی ابرو می شود؟

به هیچ عنوان چون لایه دوم پوست باز می‌شود نه تنها باعث ریزش نمی‌شود بلکه باعث تحریک پیازچه مو هم می‌شود .موارد خیلی زیادی داشتیم که برای ترمیم تشریف آوردند ابروهاشون کامل حتی پر شده بود.

اگر از فرم ابروها خسته شویم یا بخواهیم تغییری ایجاد کنیم این امکان وجود دارد؟

بله در میکروبلیدینگ ابروها بعد از گذشت ۱تا ۱سال ونیم کاملا محو می‌شود و مثل تاتو های قدیمی ماندگار نیست که دلزده شوید.

کاربرد میکروپیگمنتیشن لب چیست؟

آرایش لب برای کسانی که دوست دارند همیشه رژ لب یا خط لب داشته باشند ، از بین بردن سفیدی بیش از لبها، از بین بردن تیرگی لبها کاملا میتوان سیاهی دور لب را از بین برد، متعادل کردن لب بالا و پایین و قرینه سازی لب ها و حجیم سازی لبها (به وسیله میکروپیگمنتیشن لب میتوان اندازه لبها و یا یکی از لبها را حداکثر تا ۲میل بزرگ کرد )،مدل اندازه و قرینه بودن لبها تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن لب ، چشم و ابرو چقدر است ؟

ماندگاری میکروپیگمنتیشن به نسبت میکروبلیدینگ بسیار بالاتر است و حداقل بین ۳ تا ۵ سال ماندگاری دارد .

سایه دائم یا قاب ابرو چیست؟

با دستگاه میکروپیگمنتیشن زده می‌شود و ماندگاری بالایی دارد وتمام ابرو کاملا سایه زده می‌شود به صورتی که دور ابرو یک کادر ایجاد می‌شود و مرز ابرو کاملا مشخص می‌شود معمولا در سایه ابرو قسمت تاج ابرو تراکم کمتری دارد و قسمت انتهایی ابرو تراکم بالایی دارد ، این نوع ابرو برای کسانی که به دنبال ابروهایی زیبا و بدون عیب و نقص هستند بسیار مناسب است.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکرو بلیدینگ ابرو یک روش جدید و دائمی برای فرم دادن و پر پشت کردن ابروهاست . میکرو بلیدینگ نسبت به تاتوهای قدیمی که با استفاده از دستگاه انجام میشدند یک روش نیمه دائم است . در میکروبلیدینگ با استفاده از یک قلم که سر آن یک تیغه بسیار نازک قرار دارد رنگ را داخل پوست با خراش سطحی که ایجاد می‌شود منتقل میکند و درست به نازکی و ظریفی موهای ابرو است و شبیه به موهای واقعی به نظر میرسد .

بن مژه چیست؟

بن مژه برای پر پشت نشان دادن مژه ها و مشکی تر شدن خط مژه است و حالت چشم را بسیار زیباتر میکند و ماندگاری آن بالاست و به هیچ عنوان درد ندارد.

میکروشیدینگ چشم چیست؟

میکروشیدینگ چشم همان سایه چشم به صورت دائمی میباشد که زیبایی خاصی به چشمها بخشیده و چشم شما همیشه آرایش شده است و ماندگاری بالایی دارد.

میکروشیدینگ لب چیست؟

میکروشیدینگ لب همان سایه لب می‌باشد که با دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود و باعث زیبا شدن و فرم‌دهی به لب می‌شود و ماندگاری بالایی دارد.

فرق لیفت ابرو و لمینت ابرو چیست؟

تغییر حالت و بالا بردن ابروها را لیفت و کراتینه و تقویت ابروها را لمینت می گویند.
لمینت کردن یک پروسه گیاهی کراتینه و دارای پیگمنت های رنگی است که روی ابرو قرار میگیرد و سبب افزایش ضخامت موی ابرو و پررنگ تر و تیره تر دیدن ابروها می شود.