شیدینگ لب

شیدینگ لب یکی از راه های زیبا سازی لب ها است. در این روش با استفاده از دستگاه های مخصوص که دارای یک قلمو هستند رنگدانه های شیمیایی را به بافت لب تزریق می کنند. البته لازم به ذکر است که این رنگ ها استاندارد هستند و باعث بروز عارضه ای براش شما نمی شوند.

البته برای آن که خیالتان از این جهت راحت شود به شما توصیه می شود برای شیدینگ لب به یک مرکز تخصصی ارائه دهنده ی خدمات آرایش لب مراجعه کنید تا از بروز هرگونه خطر احتمالی جلوگیری کنید.

شیدینگ لب چگونه در دنیای امروز رواج پیدا کرد؟

در دنیای امروز زیبا بودن و زیبا به نظر آمدن در نگاه مردم بسیار در بین افراد مخصوصا بانوان بسیار اهمیت پیدا کرده است و آن ها علاقه دارند که از همه زیبا تر به نظر برسند و معمولا در بین آن ها همیشه این رقابت که کدام یک زیباتر است وجود دارد.

از این رو بسیاری از بانوان بعد از انجام عمل های زیبایی، آرایش کردن را یکی از موثر ترین راه ها برای زیبا به نظر آمدن میدانند. یکی از مهم ترین عضو های صورت لب ها هستند که توجه زیادی را به خود جلب می کنند و زیبا بودن آن ها باعث زیبا شدن چهره می شود.

اما داشتن یک آرایش زیبا و بی نقص در طول روز که شما را بهترین جلوه دهد کار بسیار سختی است و نمی توان همیشه و در همه حال حواسمان به این باشد که مبادا آرایشمان پاک شود به همین جهت اکثر بانوان به سراغ آرایش های دائم می روند.

مزایای شیدینگ لب و تاثیر آن بر لب ها

سایه گذاری لب ها که به آن شیدینگ لب می گویند مزایای زیادی برای لب ها دارد و باعث تاثیرگذاری زیادی بر روی زیبایی چهره شما می شود. از مزایای آن می توان چنین نام برد:

  • اصلاح کردن فرم لب ها و از بین رفتن نقص های لب ها
  • اصلاح رنگ لب ها؛ اصلاح لب های بسیار سفید و بی رنگ و یا لب های بسیار تیره
  • یکی دیگر از مزایای انجام این کار قرینه کردن و حجیم تر نشان دادن لب ها است.

رنگ های مناسب شیدینگ لب برای هر فرد

این روش یکی از راه های پررنگ کردن لب ها است که در رنگ های مختلف میتوان آن را انجام داد و لب های خود را نمایان تر کرد اما قبل از انتخاب رنگ برای لب های خود باید به نکاتی توجه کرد و با توجه به آن ها رنگ مناسب برای لب ها را انتخاب کرد یکی از نکاتی که باید در نظر گرفت رنگ پوست  هر شخص است.

در واقع این نکته یکی از وظایف کسانی که این خدمات را ارائه می دهند نیز هست آن ها باید با توجه به رنگ پوست هر شخص رنگ های شیدینگ لب مناسب را به او پیشنهاد دهند و او بر اساس سلیقه ی فردی رنگ را انتخاب کند.

شیدینگ لب مناسب برای پوست های روشن

خانم هایی که دارای پوست های روشن هستند بهتر است برای شیدینگ لب های خود از رنگ هایی چون: قرمز، مرجانی و همچنین سرخابی استفاده کنند.

شیدینگ لب مناسب برای پوست های متوسط

آن دسته از افرادی که پوست صورت آن ها متوسط است در انتخاب رنگ لب های خود باید بیشتر سراغ رنگ هایی چون: رزی، بنفش، صورتی و هلویی استفاده کنند.

شیدینگ لب مناسب برای پوست های برنز

بانوانی که دارای پوست های برنز هستند اگر قصد انجام شیدینگ لب های خود را دارند تقریبا بیشتر رنگ ها به جز رنگ های بنفش و قهوه ای برای لب های آنان مناسب است. بهترین رنگ ها برای آن ها رنگ های صورتی پر رنگ، نارنجی پر رنگ و قرمز است.

شیدینگ لب مناسب برای پوست های تیره

خانم هایی با پوست های تیره برای زیبا شدن لب های خود باید سراغ رنگ هایی مانند طیف های مختلف قهوه ای و بنفش، کاراملی و رنگ جیگری بروند تا لب های جذابی داشته باشند.

نکات مهم برای انجام شیدینگ لب

همانطور در ابتدا بیان شد تکنیک شیدینگ لب تاثیر زیادی بر زیبا شدن دائمی لب ها دارد اما این زیبا شدن به راحتی به دست نمی آید و با شرایط انجام شیدینگ لب و حتی مراقبت های پس از آن را نیز در نظر گرفت.

اگر به این نکات مهم توجه نکرد نه تنها لب های شما زیبا نمی شود بلکه حالت اولیه خود را نیز از دست می دهد و به بیانی شما فقط بیخودی هزینه کرده اید پس به این نکات توجه کنید:

1- اولین نکته ای که بسیار مهم است آن مرکزی است که شما برای انجام خدمات آرایش لب به آن مراجعه می کنید اگر آن مرکز دارای مجوز های لازم بهداشتی نباشد و مراحل کار از نظر بهداشتی تایید نشود امکان بروز انواع عوارض و یا گاهی بیماری ها برای شما وجود دارد. پس قبل از هر اقدامی برای انجام شیدینگ لب درباره ی مرکزی که به آن مراجعه می کنید تحقیق به عمل آورید و از بهداشتی بودن مراحل کار اطمینان حاصل کنید.

2- دومین نکته بعد از تایید شدن مرکز ارائه دهنده ، تخصص و مهارت شخص ارائه دهنده ی این خدمات است. او باید در انجام شیدینگ مهارت کافی را داشته باشد و بتواند تزریق رنگ، قرینه سازی لب ها و همچنین طبیعی درآوردن فرم لب ها را به خوبی و بدون کوچکترین اشتباهی انجام دهد

3- سومین نکته که در خوب و بی نقص بودن شیدینگ لب های شما تاثیر دارد کیفیت و مرغوب بودن رنگی است که به لب های شما تزریق می‌شود است.

زیرا در صورتی که از رنگ غیر استاندارد استفاده شود عوارض زیادی از جمله: عفونت های احتمالی در لب ها و دهان شما و در بدترین شرایط خطر ابتلا به سرطان وجود دارد. پس باید از کیفیت آن رنگ اطمینان حاصل نمود و بعد اقدام به شیدینگ لب نمود.

بعد از آنکه از مرکز و شخص ارائه دهنده و همچنین رنگ مورد استفاده در آن مرکز اطمینان حاصل نمودید میتوان گفت تقریبا نصف قضیه حل است اما بعد از انجام شیدینگ لب باید مراقبت های پس از آن را نیز در نظر بگیرید این مراقبت ها به شرح زیر است:

  • به هیچ عنوان بعد از انجام شیدینگ لب تا 3 روز به لب های خود آب نزنید حتی از دستمال مرطوب نیز استفاده نکنید.
  • بعد از انجام شیدینگ تا یک هفته از پماد هایی نظیر: پماد هیدروکورتیزون و پماد ویتامین آ به لب های خود ماساژ دهید.

 

نمونه کار های خط چشم و بن مژه مرکز تخصصی آرایش دائم فرشته

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس https://fereshteh-pmu.com/portfolio نمونه کارها و پیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم مرکز تخصصی آرایش دائم فرشته را مشاهده کنید و یا تماس به شماره تلفن 012345678 از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

حالت چشم ها می تواند تاثیر شگرفی در زیباتر دیده شدن چهره شما داشته باشد. اگر فرصت کافی برای آرایش چشم هایتان ندارید، می توانید از بن مژه استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر
امروزه یکی از زیبا ترین و اصلی ترین آرایش چشم ، کشیدن خط چشم است که اکثر خانم ها از آن برای آرایش روزانه ی خود استفاده می کنند و براساس سلیقه ی افراد نوع و حتی رنگ آن ها متفاوت است.
اطلاعات بیشتر
وقتی در زندگی روزمره با کسی برای اولین بار صحبت می کنیم زیبایی و گیرا بودن چشمان ما تاثیر زیادی می‌گذارد. چشم یکی از مهم ترین اعضا در صورت میباشد که زیبایی آن بسیار مهم است؛ یکی از راه های زیبا و گیرا نشان دادن چشمها استفاده از سایه چشم است.
اطلاعات بیشتر

خبرنامۀ مرکز تخصصی فرشته

با ثبت ایمیل خودتان در باکس مربوطه میتوانید از جدیدترین خبرها، تخفیفها و جشنواره های ما با خبر شوید.