میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

یکی از انواع  آرایش های دائمی فیبروز ابرو می باشد. شاید بسیاری از شما حتی اسم فیبروز ابرو را نیز نشنیده باشید و این برای اولین بار است که این اسم به گوشتان خورده است و یا حتی اگر نام این روش را شنیده باشید مطمئنا اطلاعات دقیقی درباره ی چگونگی این روش و نحوه ی کار ندارید.

در این مقاله قصد داریم شما را با چگونگی فیبروز ابرو ، نحوه ی انجام این روش و مزایای آن و سایر نکات دیگر آشنا کنیم.

فیبروز ابرو چیست؟

امروزه روش های آرایش دائمی و نیمه دائمی زیادی برای ابرو وجود دارد که یکی از جدید ترین و مدرن ترین روش ها فیبروز ابرو است. شاید برای شما هم سوال باشد که نام این روش از کجا آمده و چرا به این نام معروف شده است.

در پاسخ به سوال شما باید بگویم این واژه از نام شرکت سازنده ی این متد که در صربستان است آمده است. قسمت اول این واژه یعنی فی نام شرکت صربستانی سازنده ی این متد آرایشی است و قسمت دوم کلمه ی بروز به معنای ابرو و خط آن است.

جالب است بدانید این تکنیک برای نخستین بار توسط فردی به نام برانکو ابداع شد و امروزه در سراسر جهان فراگیر شده و در همه جای جهان از آن استفاده می کنند در کشور ایران نیز از تکنیک فیبروز ابرو برای تغییر و اصلاح فرم ابرو استفاده ی زیادی می شود.

مراحل انجام فیبروز ابرو چگونه است؟

این تکنیک که یکی از طبیعی ترین راه ها برای اصلاح فرم ابرو هاست همان هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ است.

در این روش در راستای تارهای ابرو در قسمت های خالی و کم پشت خطوطی ایجاد می کند همچنین این نکته را که کدام قسمت باید این خطوط کم رنگ یا پررنگ باشند را نیز رعایت می کند.

در این روش ابتدا حالت ابرو متناسب با چهره و سلیقه ی شخص طراحی می شود و سپس با قلم و سوزن های مخصوص که یکبار مصرف هستند خطوطی که شبیه تار ابرو است بر قسمت هایی که مشخص شده کشیده می شود.

انجام فیبروز ابرو از چه مزایایی برخوردار است ؟

  • با اجرای این روش از ابروهایی کاملا قرینه برخوردار می شوید.
  • در این روش به دلیل اینکه از سوزن های دستی استفاده می شود دارای دقت بسیار بالایی است و همچنین فرم ابرو ها را کاملا طبیعی می کند.
  • این روش نسبت به روش های قدیمی تاتو ابرواز درد و سوزش کمتری برخوردار است.
  • فیبروز ابرویکی از بهترین راه ها برای فرم دادن به آرک ابرو و تاج آن است

 

فیبروز ابرو با تاتو های قدیمی چه تفاوتی دارد؟

در زمان گذشته که تاتو تنها راه زیبایی ابرو ها بود و بانوانی که در فرم ابرو های خود مشکل داشتند و یا کم پشتی در ابرو های خود داشتند مجبور بودند از این روش برای ابرو های خود استفاده کنند.

در روش های قدیمی رنگ به عمق پوست ابرو تزریق می شد پس اگر فردی پس از تاتو از آن پشیمان می شد پاک کردن تاتو ابرو به صورت کامل ممکن نبود و حتی اگر اقدام به پاک کردن آن می کرد باز هم ردی کمرنگ از رنگ بر روی پوست باقی می ماند.

اما در روش های جدید از جمله فیبروز ابرو به این صورت نیست. در این روش رنگدانه ها به سطح پوست وارد می شود و به عمق پوست وارد نمی شود و به دلیل تزریق به سطح پوست پاک کردن آن نیز راحت است .

یعنی اگر شخصی پس از فیبروز ابرو از مدل آن، پهنای آن و یا هر مشکل دیگری از ابرو های فیبروز شده راضی نبود به راحتی می تواند آن را پاک کند و یا در فرم آن تغییر ایجاد کند بدون آنکه ردی از رنگ بر روی پوست بماند.

مزیت دیگری که فیبروز ابرو نسبت به روش های تاتو قدیمی دارد این است که در گذشته اگر شما ابرو های خود را تاتو می کردید از حالت طبیعی خارج می شد و همه ی اطرافیان متوجه تاتو در ابروهای شما می شدند اما در فیبروز ابرو به دلیل آنکه خطوط کشیده شده دقیقا شبیه تار مو است کمتر کسی است که متوجه آن در ابرو های شما شود.

لازم به ذکر است که آن دسته از بانوانی که از تاتو های قدیمی بر روی ابرو های خود استفاده کرده باشند دیگر نمی توانند از فیبروز ابرو استفاده کنند.

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است؟

یکی از مسئله های مهمی که در این روش برای بانوانی که می خواهند از این روش استفاده کنند مهم است میزان ماندگاری این روش بر روی پوست است.

میزان ماندگاری فیبروز ابرو به عواملی بستگی دارد اما ماندگاری آن به دلیل آنکه به عمق پوست وارد نمی شود نسبت به روش های دیگر کمتر است و به طور معمول بین 6 ماه تا یک سال است.

عواملی که ماندگاری فیبروز ابرو به آنها بستگی دارد به شرح زیر است:

 نوع پوست

بدیهی است که هرچه پوست خشک تر باشد ماندگاری افزایش می یابد. همچنین برای افزایش ماندگاری میتوانید قبل از فیبروز بر روی صورت خود اسکراپ انجام دهید.

عمق کار

یکی دیگر از این عوامل میزان عمقی است که رنگ با قلم بر روی آن زده می شود که هرچه بیشتر باشد ماندگاری نیز بیشتر است.

میزان تغییرات هورمونی در بدن

میزان هورمون های بدن در یک دوره های خاص از جمله بارداری، شیردهی و قاعدگی بالا می رود و برای افزایش ماندگاری بهتر است در دوره های ذکر شده فیبروز ابرو را به تعویق بیاندازید.

فیبروز ابرو چه معایبی دارد؟

فیبروز ابرو یکی از روش های کم خطر برای پوست است و دارای معایب زیادی نیست تنها موردی که در این روش مهم است که حتی نمی شود آن را عیب دانست زیرا با داشتن اطلاعات کافی و یا تحقیق نسبت به مرکزی که برای فیبروز ابرو به آن مراجعه می کنید می توان از آن پیشگیری کرد.

چون این روش با استفاده از سوزن های دستی انجام می شود نیاز به دقت بالایی دارد و در صورت نداشتن مهارت کافی از جانب تاتو کار ممکن است کار فیبروز ابرو های شما خوب در نیاید پس حتما برای این کار به مراکز معتبر که تاتو کارانی حرفه ای دارند مراجعه کنید.

 

نمونه کار های خط چشم و بن مژه مرکز تخصصی آرایش دائم فرشته

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس https://fereshteh-pmu.com/portfolio نمونه کارها و پیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم مرکز تخصصی آرایش دائم فرشته را مشاهده کنید و یا تماس به شماره تلفن 012345678 از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

حالت چشم ها می تواند تاثیر شگرفی در زیباتر دیده شدن چهره شما داشته باشد. اگر فرصت کافی برای آرایش چشم هایتان ندارید، می توانید از بن مژه استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر
امروزه یکی از زیبا ترین و اصلی ترین آرایش چشم ، کشیدن خط چشم است که اکثر خانم ها از آن برای آرایش روزانه ی خود استفاده می کنند و براساس سلیقه ی افراد نوع و حتی رنگ آن ها متفاوت است.
اطلاعات بیشتر
وقتی در زندگی روزمره با کسی برای اولین بار صحبت می کنیم زیبایی و گیرا بودن چشمان ما تاثیر زیادی می‌گذارد. چشم یکی از مهم ترین اعضا در صورت میباشد که زیبایی آن بسیار مهم است؛ یکی از راه های زیبا و گیرا نشان دادن چشمها استفاده از سایه چشم است.
اطلاعات بیشتر

آخرین مطالب آموزشی در حوزۀ آرایش دائم

با ثبت ایمیل خودتان در باکس مربوطه میتوانید از جدیدترین خبرها، تخفیفها و جشنواره های ما با خبر شوید.

مطالب آموزشی

خبرنامۀ مرکز تخصصی فرشته

با ثبت ایمیل خودتان در باکس مربوطه میتوانید از جدیدترین خبرها، تخفیفها و جشنواره های ما با خبر شوید.